2021 BEZ UDZIAŁU W IMPREZACH TARGOWYCH

Imprezy targowe, w których Spółka tradycyjnie uczestniczyła od lat – Spielwarenmesse i Ambiente – w roku 2021 mają zmienione terminy oraz formuły .

Nietypowe warunki działania w minionym roku  wpłynęły na naszą decyzję o rezygnacji z wystawiennictwa w bieżącym roku.

Nie będziemy mieli możliwości bezpośredniego spotkania się z naszymi tradycyjnymi odbiorcami i potencjalnymi klientami po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat.

Czas pandemii ogranicza kontakty osobiste. Wprowadzone w różnych krajach obostrzenia i przejście w wielu firmach na pracę zdalną  pozwalają nam jedynie na pokazanie się na naszej stronie.

Zmodyfikowaliśmy zatem naszą ofertę, przedstawioną w zakładce „sprzedaż zagraniczna”, uwzględniając również ograniczoną dostępność części oferowanego dotychczas asortymentu.

Zapraszamy do kontaktu mailowego w przypadku zainteresowania prezentowanymi liniami produktów.

TARGI AMBIENTE 2020

W dniach 7 -11 lutego 2020 odbyły się we Frankfurcie targi Ambiente. Podobnie, jak w latach ubiegłych wzrosła liczba wystawców. Tym razem w targach wzięło udział 4.635 firm z 93 państw. Dla porównania, w 2019 było ich 4.460.
Niestety dał się jednak zauważyć negatywny wpływ koronawirusa i huraganu Ciara, spadła bowiem liczba zwiedzających. W tym roku było ich 108.000, czyli o około 28.000 mniej niż w 2019.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nas mimo wszystko odwiedzili, a dla tych, którym nie udało się do nas dotrzeć zamieszczamy kilka zdjęć z naszego stoiska.

Ambiente 2019, 08-12.02.19

Odbywające się we Frankfurcie nad Menem Targi Ambiente dobiegły końca.

Tradycyjnie impreza trwała 5 dni, a stoiska 4 451 wystawców przyciągnęły 136 000 zwiedzających ze 166 krajów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas, a dla tych, którzy nie mieli tej możliwości prezentujemy zdjęcia naszego stoiska.